ניסור עמודים

 
יתכן כי רבים מכם שמעתם על האופציה של ביצוע ניסור עמוד בטון, ולא הבנתם שניתן ליישם אופציה זו גם בבית שלכם. לא זאת בלבד, אלא שגם כדאי ליישם אותה. ובכן, בעבר היה נהוג להשתמש בעמודי בטון כאלמנט מחזק ומייצב בכמעט כל בניין, וגם כיום זהו סגנון בנייה שעודנו קיים ונפוץ. עם זאת, כיום גם מבינים שישנן לא מעט אפשרויות אחרות לחיזוק מבנים שאינן כרוכות בבניית עמודים מסורבלים וגדולים שתופסים יותר מדי מקום – בחיזוק תקרות, רצפות, בתשתיות מתכת שונות וכדומה. במצבים שכאלה, בהחלט ניתן לנסר את עמודי הבטון הקיימים ולהרוויח לא מעט מקום במרחב בו הם היו לפני כן.

כיצד מבצעים ניסור עמודי בטון בצורה המקצועית והאיכותית ביותר?

  • כיצד מנסרים עמודים? ניסור עמוד בטון הוא מלאכה מקצועית שצריכה להתבצע לפי כל הדגשים המהותיים של ניסור בטון ככלל. כלומר, יש להשתמש בראש ובראשונה בכלים המתאימים ביותר לביצוע משימה זו, בין אם מדובר במסורי דיסק, מסורי יהלום או כל אביזר רלוונטי אחר. עם זאת, ניסור של עמודי בטון ששימשו לחיזוק ויציבות המבנה יש לבצע בצורה זהירה ומקצועית פי כמה.
  • הסיכון והביצוע המדויק – הסיכון הכרוך בניסור עמוד בטון נובע מהמטרה המקורית של עמוד הבטון והסכנה שנובעת מהסרתו. כלומר, אם לא התבצעו עבודות החיזוק המקדימות בצורה המדויקת והמקצועית ביותר בטרם נוסר עמוד הבטון, מדובר בסכנה מהותית לבניין ולנמצאים בו. משום כך, ניסור של עמודי בטון צריך להתבצע בתכנון ובביצוע מדויקים ביותר עם שילוב של קבלנים המתמחים בתחום עבודות ובטון, ועבודה הנדסית מדויקת המחשבת כל פרט ופרט ומבטיחה את בטיחות כל הנוגעים בדבר לאורך זמן.

עבור שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר של ניסור עמודי בטון, פנו לפרץ מיקי

אם אתם צריכים לבצע ניסור עמוד בטון, בין אם מדובר בעמוד אחד של ממש ובין אם בתשתית גדולה יותר, אתם צריכים את השירות המקצועי ביותר בתחום. זהו בדיוק השירות של פרץ מיקי – ניסור וקידוח בבטון.

ניסור עמודים