ניסור בטון ביהלום

מספקים שירותי שיפוצים? מתמחים בבניית מבנים? זקוקים לשירות ניסור בטון יעיל ומקצועי?הגעתם למקום הנכון! חברת פרץ מיקי מספקת שירותי ניסור בטון ביהלום, ומעניקה תוצאות מעולות ללקוחותיה.

לפרטים ולהצעת מחיר חייגו: 03-5372041
 
ניסור בטון ביהלום
 
ניסור בטון ביהלום
 

מה זה ניסור בטון ביהלום?

יהלום הוא המינרל החזק ביותר בעולם. אנו מכירים אותו בעיקר מתעשיית התכשיטים, אך למעשה רק חלק קטן מהיהלומים המופקים מגיעים לצורפים, ורובם משחקים תפקיד חשוב בתעשייה. אחד התפקידים הללו הוא ניסור בטון ביהלום. יהלומים תעשייתיים קטנים מתווספים לדיסק החיתוך ומחזקים אותו.התוצאה היא חיתוך מדויק ויעיל יותר. היהלום, בהיותו חומר חזק, מצליח לחתוך היטב את הבטון.

המדובר בטכנולוגיה חדישה, שמעניקה תוצאות מצוינות בשטח, אך מחירה אינו זול, ולכן מכשיר זה לא נמצא בשימוש נרחב ובוודאי לא בכל חברה שמספקת שירותי ניסור בטון.

תהליך ניסור בטון ביהלום מעמיד לרשותכם יתרונות רבים:

  • פעולה שקטה יותר – פעולתן של מכונות החיתוך ביהלום מתאפיינת בשקט יחסי. מסיבה זו נוצרים פחות נזקים סביבתיים ובריאותם של כל מי שנמצא באזור העבודה נשמרת טוב יותר.
  • דיוק מירבי – החיתוך הינו מהיר, יעיל ומדויק, ומאפשר לבצע הפרדה טובה יותר בין חלקי הבטון.
  • הפחתה של לכלוך – חיתוך הבטון כרוך ביצירת לכלוך רב, מה שמוביל לזיהום הסביבה. חיתוך ביהלום מאפשר לבצע את החיתוך בצורה יעילה יותר, ולכן נקייה יותר.

ניסור בטון עם חברת פרץ מיקי

חברתנו מספקת שירותי ניסור בטון מזה שנים רבות, שבמהלכן היא למדה לעבוד בצורה בטיחותית, יעילה ומהירה. נוהלי העבודה התקינים והבדוקים במשך שנים מאפשרים לנו לעבוד בצורה האופטימלית ולסיים כל פרויקט בדיוק בשלב שבו הוא צריך להסתיים.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו וליהנות משירותינו האיכותיים ומתוצאות מוכחות בשטח.