מהו המחיר למטר ניסור בטון?

 

הבטון הוא חומר גלם חשוב ביותר בכל תהליך בנייה

בכל הנוגע לתהליכים מודרניים של בנייה, קשה לחשוב על חומר גלם משמעותי יותר מהבטון. הבטון הוא חומר הגלם היציב והחזק שעליו מושתת כל בניין מודרני, ועבודות בטון שונות הפכו כתוצאה מכך לכמה מהעבודות החשובות ביותר עבור שגרת החיים התקינה שלנו. בניין שבו עבודות בטון איכותיות הוא בניין שמבטיח תשתית איכותית לאורך זמן, והעבודות השונות בתחום הן רבות. אחת העבודות החשובות ביותר בכל הנוגע לבטון היא ניסור בטון – חיתוך מדויק של פתחים ובקעים בקיר הבטון עבור פתיחת דלתות, חלונות, הקמת תשתיות ועוד. כעת, חשוב מאוד להבין כמה עולה בממוצע עבודה שכזו, ומהם הדברים שחשוב לדעת לגביה.

כמה עולה ניסור של מטר בטון בממוצע, ועל מה צריך להקפיד בביצוע משימה זו?


  • מחיר ממוצע – המחיר הממוצע של עבודת ניסור בטון איכותית הוא מחיר שנע בין 200 ל-350 ₪ למטר. זהו כמובן אך ורק מחיר עקרוני ולא מחירון ברור של ממש, משום שהדבר תלוי בלא מעט פרמטרים. מחיר זה גם מתייחס לעובי ניסור ובטון של עשרים סנטימטרים. כאשר הניסור הנחוץ הוא בעובי של שלושים וחמישה סנטימטרים, כמו למשל במצבים של ניסור עבור פתיחת חלון, המחיר עולה באופן ממוצע למטר.
  • על מה חשוב להקפיד – המחירים של עבודות ניסור בטון הם מחירים סטנדרטיים למדי, ובבחירה של חברה איכותית עבור ביצוע עבודת בטון זו יש לחשוב על כמה וכמה פרמטרים אחרים מעבר לכך. הפרמטר החשוב ביותר הוא כמובן איכות ודיוק הביצוע, ורק עם שירות ברמה הגבוהה ביותר בתחום ניסור הבטון ניתן להבטיח את עבודת התשתית המדויקת והאיכותית ביותר בבית שלכם. בהקשר זה, לעתים השקעה מעט גבוהה יותר בשירות איכותי ברמה הגבוהה ביותר מוכיחה את עצמה כאיכותית ביותר לאורך זמן.
ניסור בטון

מיקי פרץ ניסור וקידוח – מבטיחים לכם ניסור איכותי ומדויק במחיר הוגן לכל מטרה

השירות של מיקי פרץ ניסור וקידוח מציע לכם, הלקוחות, מגוון רחב של עבודות בטון איכותיות עבור תהליכי בנייה מגוונים. ניסור בטון הוא המומחיות שלנו – וכאשר אתם פונים אלינו אתם יכולים להיות בטוחים שהעבודה מתבצעת ברמה הגבוהה ביותר, ובמחיר הוגן.


מיקי פרץ ניסור וקידוח בבטון – לשירותכם!!!
03-5372041