חיתוך בטון

 

חיתוך בטון – עבודה מקצועית ויסודית עם מיקי פרץ ניסור וקידוח

כשאתם רוצים לבצע עבודות חיתוך בטון באופן מקצועי ובטוח ובגימור איכותי, הצוות המקצועי של מיקי פרץ ישמח לעמוד לשירותכם! המומחים שלנו ישמחו לייעץ לכם על אודות חיתוך בטון, ניסורו וקידוחו, בהתאם לצורכיכם ולתנאי השטח והמבנה.

צרו קשר, עוד היום: 03-5372041

בטון הוא חומר עמיד, מבוצר וחסון, העומד בעומס מבני-פיסיקלי עצום. כדי לחדור אותו ולבצע חיתוך בטון מקצועי, ללא רבב, דרושה לכם עבודה של מקצוענים. לחברת מיקי פרץ – ניסור וקידוח בטון יש את הכלים, הידע והניסיון רב-השנים כדי לבצע את המלאכה הקשה של חיתוך בטון בצורה הטובה, המדויקת והבטוחה ביותר.

חיתוך בטון מדויק זה אנחנו!

 
חיתוך בטון מקצועי
 
התאמה מלאה של שיטת העבודה למשימה

יש הבדל בין ניסור בטון לצורכי הפרדת מבנים כחלק מעבודות הריסה לבין חיתוך וניסור בטון מדויקים, למשל לצורכי פעירת פתח בגודל מדויק לחלון או לפתח עיצובי כלשהו. במקרים כאלו, כאשר המטרה היא ליצור חתך שיישאר במקום, הוא חייב להיות חלק ויפה, ובדיוק בגודל ובמקום שנקבעו מראש.
 
כלים וניסיון:

כל הדרישות שהוזכרו אינן פשוטות כלל וכלל כאשר מדובר על חומר גלם כה חזקה ונוקשה – אלא אם כן יש בידיכם את הציוד הנכון והמיומנות הדרושה.חברת מיקי פרץ מבצעת עבודות חיתוך בטון בגימור נקי, חלק ומושלם. רמת גימור זו מושגת על ידי מיומנות של 35 שנה בתחום, כמו גם על ידי ציוד ייעוד מיוחד ומתקדם: מסורי יהלום, המשופעים בפירוריו של המחצב הקשה ביותר בטבע.

שמירה חסרת פשרות על הבטיחות

פרט לאיכות העבודה שלנו, אנו מקפידים גם על נושא הבטיחות במהלך ביצוע: כל עבודות חיתון הבטון מפוקחות על ידי מנהל עבודה מקצועי ומנוסה. צוותי העובדים נשלחים לקורסי בטיחות מקיפים, והטכניקות המתקדמות שבהן אנו משתמשים דואגות לכך שהמבנה לא יספוג זעזועים במהלך הניסור והקידוח בבטון. וכמובן, לרשותנו עומד ניסיון מקצועי בחיתוך, שאין לו תחליף.
 
מומחים מספר 1 בארץ בחיתוך בטון
 
חיתוך בטון עם מומחים
 

עבודה נקייה בכל מובן

כאמור, עבודות חיתוך בטון נקיות בגימור מושלם הן המומחיות שלנו בחברת מיקי פרץ. אך הניקיון אינו מתבטא רק בגימור של העבודה עצמה, אלא גם בשטח בו אנו עובדים. ראשית, בגלל השיטות המתקדמות שלנו לניסור ולקידוח בבטון, שהינן נטולות אבק, כמו גם ללא זעזועים למבנה ולמשטח הבטון. שנית, מכיוון שאנו מקפידים לנקות את השטח מן החלקים המנוסרים, במידת הצורך, ושלישית, מפני שהמקצועיות שלנו והמחירים הנוחים, הם הרווח הנקי שלכם!

לשירותכם תמיד!