הריסות מבנים

 
הריסות מבנים סוג
מיקי פרץ מבצעים עבודות הריסה
 
קבלן? בנאי? יש לכם פרויקט בניה חדש? מעוניינים להרוס את המבנה הקיים?

פרץ מיקי החברה המובילה בתחום הניסור וקידוח הבטון כבר 35 שנה, תסייע לכם בהפרדת המבנים לפני שלב ההריסה, וכן בהכנת התשתית למבנה החדש.

פרץ מיקי מבצעים עבודות בטון ובניין שונות:

• ניסור בטון בעזרת מקדח יהלום
• קידוח בטון מזוין
עבודות ניסור נקיות ללא אבק
• חיתוך בטון
• עבודות הריסה ומחפרון
• פינוי פסולת הבניין בעזרת מנוף
• ועוד
רוצים לדעת עוד? ההתקשרו אלינו ונשמח לספר לכם עוד על תהליכי העבודה שלנו, הכוללים ניסור בטון להפרדת מבנים לפני הריסה. 03-5372041
 

הריסת מבנים

מבנים רבים הקיימים בארץ אינם ראויים למגורים, ויתרה מכן, מהווים סכנה לסביבה. מדובר במבנים אשר נבנו לפני שנים רבות והתשתית שלהם מתחילה להתפורר, ולפיכך אינם מתאימים יותר לאכלוס. לכן, העיריות דורשות את הריסת מבנים אלה, או לחלופין שולחות לקבלנים צווים ממהנדס העיר לביצוע חיזוק ושימור החזיתות והתשתיות שלהם.

שימור מבנים

במקרים רבים, כמו למשל בעיר תל אביב, מדובר בשימור המבנה, שכן אותו מבנה מחזיק באופי היסטורי ומורשת רבת שנים, ולפיכך יש לשמר את חזיתו.

הריסה מלאה של המבנה

במקרים אחרים, בהם אין ערך לשימור המבנה, מחליט היזם לרכוש בניין ולהרוס אותו כליל, ועל הקרקע להקים מבנה חדש לגמרי. הריסת המבנה מתבצעת בשיטות שונות כגון: שבירה עם מחפרונים, קידוח או ניסור הבטון, ביקוע הבטון והפרדת המבנים ולפעמים כמה שיטות יחד.

ניסור בטון להפרדת מבנים לפני הריסה

בטרם מקימים תשתית בניין חדשה על שטח מבנה ישן, יש להרוס את התשתית הישנה. אחת משיטות ההריסה היא הפרדת המבנים, אשר מתבצעת באמצעות עבודת ניסור בבטון. תהליך ניסור הבטון הוא תהליך המתבצע בצורה נקייה ומדויקת לחיתוך מאסיבי של בטון.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ ראשוני בפרויקט שלכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום לטלפון:
03-5372041