הכנה לביצוע

 

הכנות לביצוע ניסור בטון

צוותי העבודה של מיקי פרץ ניסור וקידוח בבטון מבצעים כל עבודת ניסור בטון באמצעות הציוד המתקדם ביותר. הכנות לביצוע ניסור בטון שיתבצעו כמו שצריך יסייעו לצוות לבצע את עבודתו בצורה המקצועיות והמדויקת ביותר, תוך שמירה מרבית על הרהיטים והציוד הנמצאים בשטח. החברה חרתה על דגלה את ערכי האיכות והמצוינות, וכמובן את הערך החשוב ביותר עבורה – שביעות רצון הלקוח. אנו מתחייבים לדאוג לרמת גימור מושלמת של כל עבודה, ולבצע כל עבודה תוך שמירה על שטח נקי.אם אתם זקוקים לביצוע עבודות ניסור בבטון, חשוב שתדעו שיש מספר הכנות לביצוע ניסור בבטון שיהיה עליכם לבצע בטרם הגעת צוות העבודה.

לפניכם רשימת הכנות לביצוע ניסור בבטון לפי הסדר הרצוי לביצוען:

  • במקרה שמדובר בניסור בטון שעלול לפגוע בעמודי המבנה, חשוב להזמין מהנדס בניין מומחה על מנת לקבל אישורים לביצוע העבודה.
  • יש לוודא שבמקום בו עתידה להתבצע העבודה לא עוברות תשתיות חיוניות כגון תשתיות חשמל, גז, מים, מיזוג אוויר ועוד. במידה שכן עוברות במקום תשתיות שכאלה, יש לקחת בחשבון שהן תיפגענה ולדאוג לכך שלאחר ביצוע העבודה יגיעו אליכם בעלי מקצוע מתאימים שיבצעו העתקה של התשתיות למקום אחר (תשתיות גז חשוב לפרק בטרם ביצוע העבודה).
  • סימון של האזור אותו מבקשים לנסר בצורה המדויקת ביותר האפשרית – באמצעות גיר או עיפרון. הצוות שיגיע יוודא, כמובן, שמדובר בדיוק במקום הנכון.
  • פינוי שטח סביר לעבודה – דאגה לכך שלפחות 4 מ"ר סביב אזור העבודה יהיו ריקים ויאפשרו לצוות העבודה לבצע עבודה מדויקת בנוחות המרבית. במידה שלא ניתן לפנות שטח שכזה מומלץ מאוד ליידע את החברה על מנת לבחון אפשרויות חלופיות.
  • כיסוי ציוד ורהיטים – יש לדאוג לכך שכל הרהיטים והציוד הנמצאים בשטח העבודה יכוסו בכיסויים מתאימים, על מנת שלא ייפגעו מהמים בהם עושים שימוש במהלך העבודה וכמובן – מהאבק.
  • חשוב לוודא כי בסמוך לאזור העבודה מצוי לוח חשמל המספק חשמל תת פאזי. במידה שאין לוח כזה בנמצא, חשוב ליידע את החברה על מנת שצוות העבודה יביא עמו גנראטור.
 
הכנות לביצוע ניסור בטון
 
הצלחת עבודה תלויה בתכנון מראש
 

הכנות לביצוע ניסור בטון – חשיבות משמעותית

לביצוע כל ההכנות האמורות לעיל יש תרומה חשובה להצלחת העבודה ולסיומה בצורה המדויקת והמהירה ביותר. שטח שמוכן כראוי לביצוע העבודה יאפשר לצוות העבודה לפעול "על פי הספר" ולעבוד בתנאים שיאפשרו לו לבצע עבודה שהיא לא פחות ממצוינת.

מיקי פרץ ניסור וקידוח בבטון – לשירותכם!!!
03-5372041


אם יש לכם שאלה בנושא הכנות לביצוע ניסור בטון ביהלום או בכל הקשור לביצוע ניסור בטון – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.