ביקוע בטון

מתי אנחנו צריכים לבקע בטון, ומה ההבדל בין ביקוע וניסור בטון?

בשביל להבין מתינידרש לביצוע עבודה של ביקוע בטון, חשוב קודם כל להבין מה בדיוק ההבדל בין עבודת ניסור או קידוח רגילה ובין עבודת ביקוע. ההסבר הוא פשוט: בעוד עבודות של ניסור וקידוח הן עבודות גסות יחסית, שאותן אנחנו מבצעים בצורה אגרסיבית על מנת לשנות צורה של מבנה בטון כזה או אחר או לשפץ חלק מסוים ממנו, כשאנחנו מבקעים בטון אנחנו מוציאים חלקים מסוימים ממנו בכדי להוציא גורמים מסוימים ממנו או להכניס אליו חלקים כאלה או אחרים. כך למעשה ביקוע הבטון הוא ממש בבחינת ניתוח שאנחנו עושים לקירות הבית שלנו, בעוד ניסור או קידוח הם פעילויות אגרסיביות הרבה יותר. כעת מה שחשוב להבין הוא איך לבקע בטון בצורה האיכותית והיעילה ביותר.

לבצע ביקוע בטון בצורה מקצועית ויעילה, ולחסוך הרבה מאוד בלאגן

  • הדבר שחשוב ביותר להבין בנוגע לביקוע בטון הוא שמדובר במלאכה עדינה.הגבול הדק בין ביקוע וניסור בטון יכול להיחצות בקלות רבה מאוד אם מבצעים את המלאכה בצורה לא מקצועית, ולא מתייחסים אליה בעדינות שדרושה לה. כשאנחנו רוצים להוציא דברמה מקיר הבטון, להכניס לשלדת הבטון מערכת כלשהי או לבצע תיקון כזה או אחר – אנחנו לא רוצים לנסר את קיר הבטון כך שנצטרך לבנות אותו מחדש ממש. עבודה יעילה ומקצועית היא כזו שמשאירה את החריץ המדויק שנחוץ לנו בשטח הבטון, בצורה המדויקת והבטיחותית ביותר.
  • בשביל להצליח לעמוד בסטנדרטים המדויקים והעדינים יחסית של ביקוע הבטון, אנחנו צריכים מקצועיות מאוד גבוהה בביצוע מצד אחד, ומצד שני גם כלים מדויקים ומתאימים לכך. שימוש במקדחי יהלום מוכיח את עצמו לאורך זמן כיעיל ואיכותי לביצוע עבודות ביקוע מדויקות, אך במקדחים לבדם אין תחליף לאנשי מקצוע אמינים ואיכותיים בתחום.
 
ביקוע בטון עם מיקי פרץ
 
ביקוע בטון עבודה של מיקצוענים
 

מיקי פרץ ניסור וקידוח – הכתובת שלכם לעבודות הבטון המדויקות ביותר

אם אתם צריכים עבודה איכותית של ביקוע בטון, הבחירה האיכותית ביותר שתוכלו לבצע היא בחירה בשירות המקצועי של מיקי פרץ ניסור וקידוח. מעבר לכלים המקצועיים והאיכותיים ביותר שאנחנו מחזיקים, אנחנו מבטיחים לכם את העבודה האיכותית והמדויקת ביותר, בשם המקצועיות הגדולה והעשירה שרכשנו בשנים ארוכות של עבודה מדויקת.